„Za dziś pięknie dziękujemy!
I powiedzieć wszystkim chcemy,
Że ogromnie Was kochamy,
A za rok znów zapraszamy!” ❤️
Nasz Festyn Rodzinny przeszedł do historii! Mamo, Tato, Babciu, Dziadku - dziękujemy za Waszą obecność, zaangażowanie i każdy wspólny uśmiech.


