Przedszkole Samorządowe 21 w Kielcach

Przedszkole Samorządowe 21 w Kielcach

Pożegnanie Starszaków - uroczystość zakończenia roku szkolnego

Dziś w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków. Starsze dzieci oficjalnie zakończyły pierwszy etap edukacji i są już gotowe, by po wakacjach dumnie przekroczyć progi szkoły. 
Dzieci zachwyciły wszystkich pięknym polonezem, wierszykami i piosenkami. Na koniec odebrały pamiątkowe dyplomy oraz upominki. 
Dziękujemy rodzicom za te wspólne lata, a naszym absolwentom życzymy samych sukcesów w szkole!