12 maja odbyło się w naszym przedszkolu kolejne spotkanie z muzykami z Filharmonii Świętokrzyskiej. Koncert pt. „Muzyczne zoo” był wesołą wyprawą do świata zwierząt ukrytego w dźwiękach, a grane melodie były inspirowane odgłosami i ruchami różnych zwierząt.


