Wakacyjne podróże z filharmonią!
Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się ostatni w tym roku szkolnym koncert! Podczas tego spotkania dzieci wyruszyły w muzyczną wyprawę dookoła świata.
Dziękujemy wszystkim artystom za cały rok pięknych spotkań z muzyką.


